Bonbóny mléčné KÁVA - LEXUS 200g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Bonbóny z mléčné polevy s kávovou náplní.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2198,02 kJ/524,99 kcal |
| Tuky | 32,77g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 29,63g |
| Sacharidy | 59,22g |
| z toho cukry | 56,56g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 4,26g |
| Sůl | 546,37mg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8699462609597 |
| Počet v balení: | 12 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
