Křupavá granola malinová s bílou čokoládou bez lepku - Natural 150g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Křupavá malinová granola z bezlepkových OVESNÝCH vloček, pohanky a quinoy nabízí příjemnou kyselost malin, kterou vyvažuje jemnost bílé čokolády.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1972 kJ/471 kcal |
| Tuky | 25,38g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12,19g |
| Sacharidy | 46,18g |
| z toho cukry | 28,05g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 9,64g |
| Sůl | <0,02g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezlepkové kaše a müsli |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595617920794 |
| Počet v balení: | 25 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
