Cukr třtinový tmavý - GASTRO 5kg



Související produkty
termicky upravená kukuřice
celozrnná rýže, čirok, červená quinoa, lněná vláknina.
Detailní popis produktu
Výborný do kávy, čaje i na pečení. Zkrátka všude tam, kde jste zvyklí používat klasický bílý cukr. Na rozdíl od něj má však lepší chuť. Typický sladkou chuť.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1683kJ/402kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 99,90g |
| z toho cukry | 99,80g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903339 |
| Počet v balení: | 1 |
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ PISTÁCIOVÁ SMĚS TATRA
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ VANILKOVÁ SMĚS TATRA.
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÝ KARAMEL, HOLANSKÉ KAKAO.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
