Kukuřičné křupky jemně solené bez lepku - Chrástkovi 50g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Jemně solené kukuřičné křupky bez lepku, bez barviv a konzervačních látek.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1641 kJ/387 kcal |
| Tuky | 3,48g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,42g |
| Sacharidy | 77,60g |
| z toho cukry | 1,20g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 11,30g |
| Sůl | 0,51g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezlepkové slané pochoutky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594162360482 |
| Počet v balení: | 27 |
Novinka
45,90 Kč
Veganské dětské křupky, bez lepku, obohacené vitamínem B1. Vyrobené z kukuřice, mrkve a pomeranče, jsou ideální volbou pro malé mlsouny.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
