Bezoplachová maska pro poškozené vlasy Absolut Repair Molecular (Professional Leave-in Mask) 100 ml

Neohodnoceno
834 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Přes 9000 výdejních míst v ČR
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Velký výběr
Velký výběr
přes 30 000 produktu
Působíme už od roku 2016
Působíme už
od roku 2016

Detailní popis produktu

Pokud je vlas poškozený, jeho molekulární struktura skládající se z peptidů, je oslabená. Ale většina peptidů je příliš veliká na to, aby šla vrátit dovnitř vlákna, takže poškození je téměř nevratné. Vědecký objev – Absolut Repair Molecular. Schopná zregenerovat značně poškozené vlasy jediným použitím.* Vůbec poprvé se vědcům z laboratoří L’Oréal Advanced Research podařilo peptidy rozložit a vložit jejich jednotlivé části do vlasového vlákna. Jakmile se tyto části dostanou dovnitř, mohou znovu vytvořit a obnovit molekulární strukturu vlasu.** Patentované složení této bezoplachové masky s obsahem Peptides bonder a 5 aminokyselin obnovuje molekulární strukturu vlasů.* Přináší vlasům o 97 % více síly*** a o 52 % více hebkosti.*** Její lehká textura okamžitě proniká dovnitř vlasového vlákna a navrací vlasům sílu. Vlasy přirozené na dotek. Vlasy jsou okamžitě hebké, lesklé a zdravé na pohled. Zároveň jsou chráněné proti vnějším stresům. Termoochrana až do 230 °C.*** Pro všechny textury vlasů, pro barvené, zesvětlené i přírodní vlasy*Instrumentální test na molekulární struktuře vlasového vlákna po aplikaci šamponu, séra a bezoplachové masky z řady Absolut Repair Molecular.**Instrumentální test po 15 aplikacích šamponu, séra a bezoplachové masky z řady Absolut Repair Molecular***Instrumentální test po aplikaci bezoplachové masky z řady Absolut Repair Molecular

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika na regeneraci vlasů
gender: woman
Účinek: Regenerační
Druh produktu: Masky
Objem: 100 ml
Popis: Vlastnosti: maska na vlasy,  s lehkou texturou,  vhodná pro poškozené vlasy,  navrací jim sílu,  posktuje ochranu proti vnějším stresům,  chrání před tepelným stylingem až do 230 °C.
Jak používat: Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. Vlasy rozdělte do dvou sekcí, na každou sekci aplikujte jednu dávku pumpičky. Podle potřeby přidejte více produktu. Pro optimální aplikaci produktu vlasy pročešte. Poté vlasy vyfoukejte nebo nechte uschnout volně na vzduchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: