Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás upozornit, že poslední objednávky roku 2025 budeme přijímat do neděle 14.12.2025. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky a šťastný nový rok 2026.

Reishunger Rýžová kaše se skořicí 250g bio BIO VEGAN BEZLEPEK Množství: 1 ks

Novinka
Neohodnoceno
128 Kč
Do 3 dnů
Možnosti doručení

Detailní informace

Přes 9000 výdejních míst v ČR
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Velký výběr
Velký výběr
přes 14 000 produktů
Působíme už od roku 2016
Působíme už
od roku 2016

Detailní popis produktu

Rýžová kaše se skořicí

Rychle připravená, nádherně krémová kaše z rýže arborio, která absorbuje hodně mléka, ale stále zůstává krásně al dente. Je vyrobena z těch nejlepších bio surovin a aromatických koření. Nenajdete v ní žádné konzervanty ani zvýrazňovače chuti.

Můžete jí doplnit čerstvým ovocem, semínky, oříšky nebo čokoládou.

Je vhodná pro veganskou a bezlepkovou dietu.

 

Složení: Dušená rýže Arborio* (voda, rýže Arborio (36,8%)), surový třtinový cukr*, slunečnicový olej*, cejlonská skořice* (0,16%), mleté ​​fazole tonka, mletá pomerančová kůra*.
*z kontrolované ekologické produkce

Příprava: Odstřihněte horní část sáčku a ohřívejte v mikrovlnné troubě 2 minuty při 700 W, poté rýži přendejte do misky a smíchejte se 160 ml mléka nebo alternativního mléka. Nechte krátce odpočinout a podávejte. Při přípravě v hrnci zahřívejte rýži se 160 ml mléka na středním plameni cca 3 minuty za stálého míchání.

Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.
Minimální trvanlivost viz. obal výrobce.

 

Nutriční hodnoty na 100 g:
Energie: 701 kJ / 166 kcal
Tuky: 2,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g
Sacharidy: 34 g
z toho cukry: <4 g
Protein: 3,1 g
Sůl: 0 g

 

Výrobce: Reishunger GmbH, Brémy, Německo

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaše
EAN: 4260266393568

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola