Originál finská lékořice, slaná SALMIAC 60g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Jemně slaná finská delikatesa.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1327kJ/313kcal |
| Tuky | 0,60g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 71,00g |
| z toho cukry | 58,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | |
| Sůl | 0,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CUKROVINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 6420900006720 |
| Počet v balení: | 20 |
Mr. Twister Chalenge - Hot Chip 120g
Do 3 dnů
202 Kč
cukr, glukózový sirup, modifikovaný škrob, kyselina: kyselina citronová; aromata, barviva: e133, e150d, karotény; koncentrát černé karoty, lepidla: karnaubský vosk, šelak.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
